Parasetamol Ajans - Reklam Ajansı

Web Tasarım & Yazılım


Öncelikle Web Tasarım ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünmek gerekmektedir

Kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtarak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanızı sağlarız.Doğru tasarım ve programlama ile kurulmuş bir web sitesi, müşterileriniz ve firmanız arasında bir köprü kurmanızı sağlayacaktır.Parasetamol Ajans benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.

Parasetamol Ajans, grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

 
En küçük işletmeden, Kobiye, Holdingden ,Uluslararası firmalara kadar öncelikle firmanızı çok iyi analiz eder, beklentilerinizi ulaşmak istediklerinizi hedef algılayıp harekete geçeriz


Firmanızın sektördeki rakiplerine göre durumunu, pozitif ve negatif yönlerini çıkartırız (swot analizi). Bu doğrultuda once size bir demo hazırlarız ve tasarım olarak beğeninize sunarız, onayın akabinde her adımda gelişmeleri sizlerle paylaşarak hareket ederiz.Tüm kretaif yaratıcılık yeteneklerimizi ve birikimlerimizi web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarırız.
Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamalarını birlikte yaparız
Bizim için müşteri ile birlikte çalışmak çok önemlidir
Sayfanızın tasarımını yaparken kodlamasını da google SEO ya uygun halde yaparız
Arama motorlarının sitenizi kolaylıkla tanıyabilmesini ve üst sıralara çıkarmasına yardımcı oluruz.
Uzun Lafın Kısası Bizimle İletişime Geçin ve Farkı Görün ;)

İletişim bölümünden form doldurabilir, telefonla arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde fiyat teklifiniz hazırlanır ve geri dönüş yapılır. 

bekliyoruz :)

Dip not: Sayfalarınız Türk Ticaret Kanunun İstediği Standartlarda (hatta üstünde) Hazırlanmaktadır. Konuyla İlgili Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.