Parasetamol Ajans - Reklam Ajansı

Organizasyon ve Tanıtım

 

 

Etkinlik Yönetimi

 


Bayi Toplantıları

Bayi ilişkilerini pekiştirmek, olağan ve potansiyel sorunlara çözüm bulmak, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılması, eğitim ve bayi firma iletişimini güçlendirmek için yapılan bayi toplantılarınızı planlıyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Eğitim ve Motivasyon Toplantıları

Parasetamol Ajans ayrıcalığıyla hazırlayacağınız eğitim ve motivasyon toplantıları ile çalışanlarınızla hem konuşma hem de dinleme açısından iki yönlü iletişim fırsatı yakalarsınız. İlişkilerin geliştirilmesi amaçlanan bu toplantılarda, ortakların veya bayilerin yeni ürün ve hizmet hakkında bilgi alması, yeni satış politikaları gibi konularda bilgi alışverişinde bulunarak, yönetime güven ve sempati duyulması sağlanır

Konferans, Seminer ve Workshop

Tek yönlü bir iletişim aracı olan konferanslarda bilim, sanat ve fikir insanları bir araya gelerek, bilgi ve düşüncelerini aktarırken, uzman Parasetamol Ajans ekibi, konferansın hatasız bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.

Açılış Etkinlikleri

İşletme, kurum ve örgütlerin ilk kez hizmet vermeye başlaması veya bir ürünün piyasaya sürülüşü, açılış etkinleri kapsamında profesyonel Parasetamol Ajans ekibi tarafından planlanmaktadır. Açılış etkinlikleri çok iyi ve etkin bir tanıtım eylemi olarak gerçekleştirilir.

Takım Ruhu & Motivasyon Etkinlikleri

İşletmelerin içindeki her birimin ve her çalışanın bireysel olarak değil, takım ruhuyla hareket ederek, bütünün bir parçası olması, firma içindeki iletişimi kuvvetlendiriyor. Takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri ise arzulanan iletişimin doğmasını sağlamaktadır. Parasetamol Ajans profesyonel ekibi, şirket çalışanları için planladıkları takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri etkinlikleriyle çalışanların eğlenceli bir ortamda bilinçlenmesini ve başarıya odaklanmalarını sağlıyor.

Lansman Etkinlikleri

Ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu günümüz piyasasında yeni bir ürün ya da hizmetin pazarda kendine yer açması için markalaşması ve hatta marka değerini artırması gerekiyor.Lansman etkinliklerinin başarılı bir biçimde sürdürülebilmesi ise şirketin ciro ve karının artmasını sağlamaktadır.

Gala Geceleri & Şirket Yemekleri

Parasetamol Ajans uzman ekibi olarak teknik donanımız, kaliteli servis anlayışımız ve titiz çalışma prensibimizle gala gecesi ve şirket yemekleri organizasyonlarınıza talibiz. 

Kurumsal Davetler & Kokteyl Organizasyonları

Kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonları, çağdaş yaşamın gerektirdiği tüm koşulları yakından takip eden Parasetamol Ajans ekibi ile yaratıcı ve iz bırakan bir etkinlik çerçevesinde düzenleniyor.

Yurtiçi ve Yurtdışı Kurumsal Geziler

 Parasetamol Ajans konusunda uzman ekibiyle birlikte, yurtiçi ve yurtdışı kurumsal gezileriniz için gerekli her detayıdüşünerek, işletmenizin profiline, talebine ve imajına uygun bir gezi planlaması yapmanıza yardımcı oluyor.

 

Personel Teşvik Gezileri

Rekabetin üst seviyelerde yaşandığı piyasa ekonomisinde, her firma çalışanlarına farklı motivasyon mekanizmaları kullanarak, çabalarını ödüllendirmeye yönelik girişimlerde bulunuyor.Ortaklara, şirket bünyesinde çalışanlara ve bayilere, çağdaş bir motivasyon yöntemi olarak teşvik gezileri hediye ediliyor.  Teşvik gezileri günümüz iş dünyasının en çok tercih ettiği mükâfatlandırma çeşididir. Teşvik gezileri kapsamına birçok özel etkinlik dâhil edilerek, çalışanların iş yerine bağlılıkları pekiştirilip, çalışma ve yükselme potansiyelleri açığa çıkarılır. Bir ödül gecesi organizasyonu ya da gezi programı tarihine denk getirilen şirket yıldönümleri, bu tarz yaklaşımlar için oldukça faydalı etkilinlerdir. Ayrıca etkinlik kapsamında piknik organizasyonu veya personel geceleri düzenlenerek, ekip ruhu ortaya çıkarılır.

 

ORGANİZASYON DESTEK HİZMETLERİ

 

Ses Sistemleri

Organizasyonların en önemli odak noktası olan iletişimin kusursuz sağlanması, kusursuz bir ses sistemine bağlıdır. Organizasyon alanının özellikleri ve sistemin gereklilikleri doğrultusunda en doğru teknik ekipmanların tedarik ve kurulumu aşamasında Parasetamol Ajans'dan anahtar teslim hizmet alabilirsiniz. Fuar, açılış, davet, gösteri gibi ses sistemlerinin kullanıldığı tüm etkinliklerde kaliteli ses sağlamak için alanında profesyonel ekibimiz, ihtiyacınıza en uygun sistemi seçmek ve kurmak için hizmetinizdedir.

Görüntü Sistemleri

Görüntü Sistemleri

 

Görme, çevremizdeki bilgiyi en hızlı algıladığımız duyumuzdur. Bu nedenle bir etkinlikte yayımlanacak / sunulacak görüntünün kalitesi ve doğru sistem seçimi büyük önem taşımaktadır.
Organizasyonunuzda ihtiyaç duyacağınız; lazerden ışığa, plazma ekrandan projeksiyona tüm görüntü sistemlerinin seçimi ve kurulumu için Parasetamol Ajans hizmetinizdedir.

Işık Sistemleri

Konser, davet, açılış gibi tüm etkinliklerinizde ambiyansı oluşturacak, tüm mekanın enerjisine büyük etkisi olacak ışıklandırma için, ekipman kiralamadan kurulum aşamasına kadar tüm süreç boyunca profesyonel çözüm hizmeti sunmaktayız. Unutmayın, doğru aydınlatma ekipmanları, organizasyonda kullanılan tüm yan sistemlerin en efektif biçimde sunulmasını sağlayarak etkinliğinize değer katar.

Sahne – Dekor Sistemleri

Organizasyonunuzda görsel kaliteyi maksimumda yaşatmak ve mekanı en verimli biçimde kullanmanızı sağlamak için profesyonel sahne ve dekor çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Mekanın keşfi ve çözüm tespiti, tasarım ve dekorasyon, kurulum, montaj, stand üretimi, sahne düzenlemesi gibi tüm konularda çok yönlü çözümler sunarak, organizasyon alanının en yaratıcı ve uygun biçimde kullanılması, sahne – dekor hizmetimizde esastır.

Fuar Ekipman Temini

Fuar alanı, doğru uygulamalarla farklılaşarak rakiplerinizden ayrışmanızı sağlayacak en önemli alanınızdır. Gerek görsel olarak en kaliteli fuar deneyimini yaşatmak, gerek ziyaretçilerinizi en iyi şekilde ağırlamak için ekipmanlar büyük önem taşımaktadır.
Parasetamol Ajans , fuar alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanların temini için hizmetinizdedir. Başta fuar standının tasarım ve kurulumu olmak üzere, ses sisteminden ışık sistemine, kokteyl masasından çay – kahve makinesine kadar tüm detaylar için fuar alanınıza özel çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Organizasyon Ekipman Temini

Organizasyonlar, yapısı ve amacı doğrultusuda birçok farklı ekipmanın birlikte kullanımını gerektirmektedir. Bu nedenle organizasyonlarda farklı ekipmanların en doğru yerlerden kiralanarak her bir ekipman için kurulum ve kontrol sürecinin büyük bir özenle yönetilmesi gerekir.
Biz, Parasetamol Ajans olarak bu yönetimin öneminin bilinciyle, organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanlar için geniş tedarikçi ağımız ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Doğru ekipmanlar ile organizasyonlarınızın kusursuz olmasına katkıda bulunuyoruz.

Simultane çeviri

Başta toplantı ve kongreler olmak üzere tüm organizasyonlarınızda, yabancı dilden Türkçe’ye / Türkçe’den yabancı dile anlık birebir çeviri hizmeti olan simültane çeviri, özellikle uluslararası toplantılarda iletişim için büyük önem taşımaktadır. Simültane tercüman seçiminde, tercümanın dile olan hakimiyetinin, çeviri yapılacak alandaki deneyimlerinin ve referanslarının çok iyi analiz edilmesi gerekir. Bu önemli çözüm dalında en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla Parasetamol Ajans, dünya dillerinde tercüman tedariği sağlayarak organizasyonunuzda lisan farklılığından bağımsız olarak kusursuz iletişime ulaşmanızı sağlar.

Fuar hostes – tercüman

Misafir ve müşterilerinizle iletişiminizi ana dilinizdeki kadar akıcı kılacak tercüman hosteslerimiz, profesyonel tercüme çözümleri için projelerinizde hizmetinizdedir. Bu şekilde müşterilerinizle daha rahat bir şekilde anlaşabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamak konusunda sorun yaşamazsınız. Farklı dillerde uzmanlaşmış profesyonel tercüman hostesi kadromuz, tarafların doğru, hızlı ve pratik biçimde anlaşmalarını sağlayarak, lisan farklılıklarının iletişim alanında bir sorun teşkil etmemesini sağlar.

Catering ve İkram hizmetleri

Başta fuarlar olmak üzere her çeşit organizasyonunuzda misafirlerinizi iyi ağırlamanın yolu, yiyecek içecek kalitesi ve servisinden geçiyor. Parasetamol Ajans , catering ve ikram hizmetleri ile çay-kahveden yemeğe, kokteylden atıştırmalıklara organizasyonunuzun ihtiyaç duyacağı tüm ikram hizmetlerini sunmaktadır. Sunumlarda malzeme kalitesi, sunum şıklığı ve zamanlamanın doğru planlanması ile üstün müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

 

EĞLENCE HİZMETLERİ

Parti Organizasyonları

Parasetamol Ajans ekibi, parti organizasyonlarınız için gerek planlama aşamasında gerekse uygulama aşamasında her türlü ayrıntıyı düşünerek titizlikle çalışıyor. Konuklarınızla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirmek, iletişim kurmak ve eğlenmek için muhteşem bir fırsat olan parti organizasyonu, beklentilere uygun bir biçimde işlerken, siz de hiçbir ayrıntıyla ilgilenmeden, davetlilerinizle vakit geçirme imkânını yakalarsınız.

Boğaz Tekne Organizasyonları

Organizasyonlarınız için İstanbul boğazı manzaralı mekân aramak yerine, tam denizin ortasında dilediğiniz konsepte uygun, temalı boğaz tekne organizasyonlarını Parasetamol Ajans profesyonelleri eşliğinde yapabilirsiniz. Boğazın eşsiz manzarası, tarihi dokusu, kıtalar arasındaki büyüleyici seyrine dalarak davetlerinizi eşsiz kılmak mümkün. 

Animasyon Hizmetleri

Animasyon, etkinliğinize hareket katacak, interaktif bir ortamda davetlilerin eğlenmesini ve katılımcı olmasını sağlayacak en özel araçlardan biridir. Eğlence hizmetlerinin vazgeçilmezi olan animasyonlar, katılımcıların hoşça vakit geçirmesini sağlayarak, ortamı hareketlendirme ve eğlenceye katılım sayısını artırmaya yönelik yapılan birçok faaliyeti içermektedir.

 

 

PERSONEL TEDARİK HİZMETLERİ

 

Fuar Hostesi

Fuar Mankeni

Stand Hostesi

Tanıtım Hostesi

Tercüman Hostes

Servis Hostesi / Garson – Barmen

Sunucu - DJ - Seslendirme Sanatçısı

Dansçı ve Dans Grupları / Sanatçı / Müzisyen

Fotomodel / Bayan Model - Erkek Model

Animatör – Palyaço

Casting / Reklam Sinema Dizi Oyuncusu

Satış Görevlisi

Tur, transfer, havaalanı karşılama / uğurlama ve rehberlik hizmetleri

Anketör