Parasetamol Ajans - Reklam Ajansı

markamiz

markamiz

Parasetamol Ajans

Neden Parasetamol? Parasetamol ilaç değilmiydi yahu ? O nasıl isim ? Pardon Anlayamadım Nerden Arıyordunuz Kodlarmısınız ?

Gibi Sorularla sıkça karşılaşıyoruz

 

Parasetamol aslında ağrı kesici ve ateş düşürücü etkiye sahip bir ilaç etken maddesidir Şu andaki Ağrı kesici ilaçların hemen hemen %75 i Parasetamol den oluşur. {İnanmayanlar ecza dolaplarını açsın ve ağrı kesici ilaçların içindekiler bölümünü okusun :) }

Ajansımızın ismini Parasetamol Koymamızın nedeni de Markaların Ağrılarını kesen en büyük etken olma hedefimizdendir.

Markaların Ağrılarını Kesen, sıkıntılarını çözen , Ateşini düşürüp satışlarını arttıran ve Dozunu iyi ayarlayıp hiçbir yan etkiye maruz bırakmayan bir Ajans 

Doğru yerdesiniz 

 

Logomuzdaki İşaretler 

Renk Seçimi:Turuncu = Lüks Tutku Egzotik heyecan Neşe Coşku Eğlence Samimi

"e" harfindeki farklılık dikkatli baktığınızda dikkatinizi çekmiştir. Aslında tasarımda e harfinin bu şekilde kullanılmasının nedeni ; e harfinin başarı kazanmış, işleri yolunda olan, mutlu ve heyecanlı olan bir adamın gülmesidir.

"o" harfindeki çizgi parasetamolun yan etkılerinin yani doz aşımının önlenmesiyle bağlantılıdır,emniyet kemeri yan etkilerden korur ;) bu tasarımda sizi gereksiz harcamalardan kurtardığımızı ve reklam planlamanızı yaparken doz aşımına maruz bırakmadan sonuca ulaştığımızı anlatıyoruz.