Parasetamol Ajans - Reklam Ajansı

ik

 

Reklam Ajansımızın Departmanlarında Çalışmak İsteyenler Üst Bölümü

Cast Departmanımızda Yer Almak İsteyenler Alttaki Bölümü Dikkate Alsınlar

 

Şirket / İş Tanımı

Reklam Ajansı Olarak Hizmet veren İŞKUR, KOSGEB, İstanbul Ticaret Odası ve İhracatçılar Birliği Üyesi Olan Reklam sektörü için İthalat ve ihracat yapan  Ajans , Promosyon , Web Tasarım , Web Yazılım , Fotoğrafçılık , Sosyal Medya Pazarlama , Organizasyon , Event , Tanıtım , Matbaa , Outdoor İndoor Gerilla Reklamcılık konularında kısacası markaların ihtiyaç duyduğu tüm konularda tam hizmet veren hizmetler bütünü firmasıyız. Bünyemizde 7 Alt Markamızın Bulunduğu Parasetamol Ajans için Yaratıcı Zeki Çalışkan Farklı Çalışma Arkadaşları Arıyoruz

 

Aranan Nitelikler

* En az 3 yıl Reklam Ajansı deneyimli 
* Çizgi altı ve çizgi üstünde başarılı reklam çalışmalarına imza atmış, 
* İyi derecede İngilizce bilen, 
* Bir stratejist kadar stratejik, bir müşteri kadar matematik, bir marka yöneticisi kadar analitik düşünebilen, 
* Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

* Üniversite Mezunu

* Zeki Çevik ve Atılgan

* Esnek Çalışma Saatlerine Uygun yani bizim gibi Eşşek Gibi Çalışan Ve Sonucunu Gördüğünde Sevinen

* Ekip Çalışmasına Yatkın Bireysel yaratıcılığını Ortaya Koyan

* En Büyük Hobisi Yeni fikirler Üretmek Olan

* Boş zamanlarında da işine kafa yoran

* İşkolik, Eğlenmeyi Seven, Baktığında Farklı Gören

 

 

 

Çalışma Arkadaşları Arıyoruz

 

Promosyon Departmanı İçin CVlerinizi ref:promosyon şeklinde iletisim@parasetamol.com adresine yollayınız

Promosyon departmanına başvuru yapacak olan adaylarda yukardaki aranan niteliklere ek olarak Alışveriş yapmayı seven farklı ürünlere ilgisi olan bir nesnenin hangi malzemelerden üretildiğini ve nasıl üretilebileceğine hakim icatlar yapabilecek potansiyel mucitler aramaktayız.

Müşteri İlişkileri departmanı için cvlerinizi ref:mustem şeklinde iletişim@parasetamol.com adresine yollayınız.

Müşteri ilişkileri departmanına başvuru yapacak olan adaylarda yukardaki aranan niteliklere ek olarak Yırtık ve Çevre Sahibi maddeleri ektir.

Yaratıcı Brim Kreatif departman için CVlerinizi ref:kreatif şeklinde iletişim@parasetamol.com adresine yollayınız Kreatif departmanda Metin yazarı olarak başvuracak kişilerin örnek çalışmalarını da yollamalarını istemekteyiz

Kreatif departmanda Grafiker olarak başvuru yapacak olanların herhalde Grafik programlarını çok iyi bilmesi gerektiğini tekrar hatırlatmamıza gerek yoktur (paradoks…)

Stratejik Planlama departmanı için CVlerinizi ref:stratejik şekilnde iletişim@parasetamol.com adresine yollayınız

Stratejik Planlama departmanına başvuru yapacak adaylarda yukardaki aranan niteliklere ek olarak Muhalif ,gıcık olunan ama sonunda kendini haklı çıkartıp başarılara imza atan çalışma arkadaşları olmaları ektir.

Medya Planlama departmanı için Cvlerinizi ref:medya şeklinde iletisim@parasetamol.com adresine yollayınız

Medya Planlama departmanına başvuru yapacak adaylarda yukardaki aranan niteliklere ek olarak Bütünleşik düşünen kafasında çapraz paslar yapan uygun fiyatlarla doğru yerleri bulabilen çalışma arkadaşları olmaları ektir

Sosyal Medya Pazarlama Departmanı için CVlerinizi ref:sosyal şeklinde iletisim@parasetamol.com adresine yollayınız

Sosyal medyayı iyi kullanan, php kodlama yapabilen, android, mobil ve iphone için yazılım yazabilen geliştirebilen bilgisayar başında harikalar yaratan kahvesini masasından eksik etmeyeceğimiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

Yönetici Asistanı/Sekreter Alımı için CVlerinizi  ref:yonasistan ya da ref:sekreter şeklinde iletisim@parasetamol.com adresine yollayınız .

Sekreter olarak başvuru yapacak olan adayların diksiyonunun ve sesinin güzel olması önemlidir. Birde  prezantabl dediğimiz kapıdan müşteri girdiğinde dış görüntüsüyle müşteriyi yutkunduracak ama zekasıyla da surundurecek çalışma arkadaşları arıyoruz

Genel Başvuru için CVlerinizi  ref:genel şeklinde iletisim@parasetamol.com adresine yollayınız

 

 

 

Cast Başvuruları İçin 

 


Cast Bölümüne Başvuru yapacak olan adaylarımızı yukardaki kriteler ilgilendirmemektedir. Başvurularını Aşağıdaki metin Dahilinde ref:koyu yazan yerler örnek ref:oyuncu gibi cvlerini deneyimleriniz ile ilgili varsa video veya resimlerinizi ve Profesyonel çekilmiş en az 3 adet fotoğraflarınızı iletisim@parasetamol.com adresine yollayınız.

 

 

Deneyimli deneyimsiz oyuncu, manken, fotomodel, hostes, danscı,özel tip, animatör,sporcu...veya grup yöneticilerinin (prodüktör, organizatör ,kareoğraf, ekipbaşları…) herhangi bir projede yapım bazında veya ajans olarak katıldığımız dizi sinema klip reklam fuar veya organizasyonda degerlendirilmeleri durumunda özellikle zaman konusunda disiplinli olmaları gerekmektedir. 

*OYUNCU: Reklam Filmi Dizi sinema klip oyuncularımızın diyaloglu, baglantılı, başrol veya yan karekter olarak projelere dahil olmaları için; daha önceden set veya studyo (kamera) deneyimleri veya tiyatro egitimli olmaları şarttır.

 
*MANKEN & FOTOMODEL: Bayan olsun erkek olsun mankenlerin podyum deneyimlerinin olması yürüyüş egitimi almış olmaları gerekmektedir.menkenlerin boy ve fizikleri orantılı bayan 1.70 cm üzeri erkeklerin en asgari 1.80 olmalıdırlar. 


Fotomodel adaylarımızın fiziklerinin orantılı olması ve farklı bir yüz güzelligi olması katalog ve reklam çalışmalarında tercih etmemizde kişilere bayan erkek çocuk olsun avantaj saglamalıdır.

 
* HOST HOSTES:Adayların herhangi bir deneyimi olmaksızın başvurma- landa sakınca yoktur ama tercihen fizikleri düzgün,deneyimli olmaları veya yabancı dil egitimli olmalıdırlar. 


*CAST PRODÜKTÖRÜ:Bay bayanlar ajansa dışardan baglantılı tercihen fizigi düzgün tiyatro çalışmalarında bulunmuş veya set deneyimi olan ajans cast gelişiminde yardımcı olabilecek oyuncu idaresi ve koçlugu yapabilecek bu konularada ajansı temsil ve asistanlık yapabilmalidirler. 
*EKİPBAŞI & MODEL MANAGMENT:Dizi sinema klip projesinde set kontrolu yapacak tercihen oyuncu fizigi düzgün bay.Kataloglarda manken,modellik yapmış veya model standartlarında deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar.Reklamlarda halkla ilişkileri kuvvetli manken veya model standartlarında olan bayanlar