Parasetamol Ajans - Reklam Ajansı

Cast

 

 

 

 

 

Cast Başvuruları İçin 

Cast Bölümüne Başvuru yapacak olan adaylarımız  Başvurularını Aşağıdaki metin Dahilinde ref:koyu yazan yerler örnek ref:oyuncu gibi cvlerini deneyimleriniz ile ilgili varsa video veya resimlerinizi ve Profesyonel çekilmiş en az 3 adet fotoğraflarınızı iletisim@parasetamol.com adresine yollayınız.

 

 

Deneyimli deneyimsiz oyuncu, manken, fotomodel, hostes, danscı,özel tip, animatör,sporcu...veya grup yöneticilerinin (prodüktör, organizatör ,kareoğraf, ekipbaşları…) herhangi bir projede yapım bazında veya ajans olarak katıldığımız dizi sinema klip reklam fuar veya organizasyonda degerlendirilmeleri durumunda özellikle zaman konusunda disiplinli olmaları gerekmektedir. 

*OYUNCU: Reklam Filmi Dizi sinema klip oyuncularımızın diyaloglu, baglantılı, başrol veya yan karekter olarak projelere dahil olmaları için; daha önceden set veya studyo (kamera) deneyimleri veya tiyatro egitimli olmaları şarttır.

 
*MANKEN & FOTOMODEL: Bayan olsun erkek olsun mankenlerin podyum deneyimlerinin olması yürüyüş egitimi almış olmaları gerekmektedir.menkenlerin boy ve fizikleri orantılı bayan 1.70 cm üzeri erkeklerin en asgari 1.80 olmalıdırlar. 


Fotomodel adaylarımızın fiziklerinin orantılı olması ve farklı bir yüz güzelligi olması katalog ve reklam çalışmalarında tercih etmemizde kişilere bayan erkek çocuk olsun avantaj saglamalıdır.

 
HOST HOSTES:Adayların herhangi bir deneyimi olmaksızın başvurma- landa sakınca yoktur ama tercihen fizikleri düzgün,deneyimli olmaları veya yabancı dil egitimli olmalıdırlar. 


*CAST PRODÜKTÖRÜ:Bay bayanlar ajansa dışardan baglantılı tercihen fizigi düzgün tiyatro çalışmalarında bulunmuş veya set deneyimi olan ajans cast gelişiminde yardımcı olabilecek oyuncu idaresi ve koçlugu yapabilecek bu konularada ajansı temsil ve asistanlık yapabilmalidirler. 
*EKİPBAŞI & MODEL MANAGMENT:Dizi sinema klip projesinde set kontrolu yapacak tercihen oyuncu fizigi düzgün bay.Kataloglarda manken,modellik yapmış veya model standartlarında deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar.Reklamlarda halkla ilişkileri kuvvetli manken veya model standartlarında olan bayanlar