Parasetamol Ajans - Reklam Ajansı

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Reklam Ajansı , Promosyon , Web Tasarım , Web Yazılım , Fotoğrafçılık , Sosyal Medya Pazarlama , Organizasyon , Event , Tanıtım , Matbaa , Outdoor İndoor Gerilla Reklamcılık konularında kısacası markanızın ihtiyaç duyduğu tüm konularda, oluşturulmuş seçkin ekibiyle tam hizmet veren hizmetler bütünü firmasıyız.10 yılı aşkın sektörel tecrübe, koordineli ekip çalışması, müşteri ilişkileri, yaratıcı fikirleri, deneyimli kadrosu,satış yaratan stratejileri,yaptığı her işte göstermiş olduğu özverili çalışmaları, farklılıkları fark ederek fark yaratan farklı fikirleriyle farklı pazarlama iletişimi ajansı Parasetamol Ajans aralıksız devam eden çalışmaları ile siz özel müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye devam ediyor.
Parasetamol Ajansla doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde olabilmenizi, dinamizminizi ve etkinliğinizi ortaya çıkartırsınız. Bunun yanı sıra firmanızın sektörünüz içindeki durumu ve firma stratejilerinizi gözden geçirerek hedef kitleniz ve hedeflerinize uygun stratejileri de bizimle yakalarsınız.
Parasetamol Ajans bir Tam Zamanlı Pazarlama iletişimi ajansıdır. İhtiyaçlarınıza göre Bütünleşik Pazarlama yöntemlerini kullanarak markanızı marka yapar. Unutmayın “Marka olmak herkes tarafından bilinmek değil herkes tarafından arzulanmaktır” Bizimle hafızalara kazınırsınız .

 

 

 

 

 

 

 

 

Departmanlarımız ve Üretim Bantlarımız

*Parasetamol Ajans (Fikir Üretim Yapım)    www.parasetamolajans.com.tr

*Parasetamol Promosyon (İmalat Fikir Yapım) www.parasetamolpromosyon.com

*Parasetamol Web Tasarım (Fikir Üretim Yapım) www.parasetamolwebtasarim.com

*Parasetamol Profosyonel Fotoğrafçılık (Fikir Üretim Yapım) www.fikircemiyeti.com

*Parasetamol Matbaa (Fikir Üretim Yapım) www.parasetamol.com.tr

*Parasetamol Organizasyon (Anlatın Arkanıza Yaslanın Bize Bırakın) www.fikircemiyeti.com

*Parasetamol Tanıtım (Event Tanıtım Sunum ve Gerilla aktiviteler) www.fikircemiyeti.com

*Parasetamol Sosyal Medya Pazarlama (Takipçi Kitleler Yaratıp Potansiyel Müşterilere Döndürüyoruz) www.parasetamol.com.tr

 

Departmanların sayfalarını ayrı ayrı inceleyebilir altındaki e-maillerden bilgi alabilir ya da bütünleşik pazarlama için bizi arayabilirsiniz